fbpx

Трпезариска маса Симпле 120х80

9.900,00 ден

Димензии на производот:
Ширина: 120см
Висина: 76 см
Длабочина: 80см

Карактеристики на производот:
Боја на нагарки: Сонома
Боја на плотна: Бела

Повеќе информации:
Монтирање: немонтирано
Боја: Сонома/бел сјај
Тип: Трпезариска маса


Пакување

Број на пакувања: 1
Вкупна тежина на сите пакувања: 21,9 кг
Димензии на пакувањето 1: Ш:123см x В:83см x Д:11,2см
Тежина на пакувањето 1: 21,9 кг

Опис

Изработена е од буково дрво со плотна од медијапан.

  • Нема механизам;
  • Ногарки буков масив;
  • Горна плотна од медијапан;
  • Висок сјај

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top