fbpx

Трпезариска маса Лупо

18.900,00 ден

Димензии на производот:
Висина: 76 см
Обем: 95 см
Пуштање: +35 см

Карактеристики на производот:
Боја на ногарки: бела
Боја на плотна: бела

Повеќе информации:
Монтирање: немонтирано
Боја: бела

Тип: Трпезариска маса

 

Опис

Изработена е од буково дрво со плотна од медијапан.

  • Со вклучен механизам;
  • Ногарки буков масив;
  • Горна плотна од медијапан;
  • Плотната е од фарбан медијапан.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top