fbpx

Трпезариска маса Јоадикис

12.900,00 ден

Трпезариската маса со пуштање “Јоадикис” е начин за уредување на трпезарија каде што можете да јадете оброк и да поминете време со вашите најблиски. Продолжетокот ќе ви овозможи да ја проширите масата од 120,4 см на 160,4 см и да создадете удобно место за 6 лица, за да можете лесно да се подготвите за неочекувана посета на гости. Комбинирајте ја раширената маса “Јоадикис” со друг мебел од колекцијата за да создадете кохерентен ентериер.

  • Димензии: ширина 120,4 cm, длабочина 80 cm, висина 76,6 cm;
  • Избраните елементи за мебел се заштитени со ABS рабови отпорни на оштетување;
  • Лесно се чисти тезга, изработена во декор од даб Катанија;
  • Издржливите дабови ногарки од Catania обезбедуваат стабилност;
  • Максимално оптоварување на маса до 40 кг.

Опис

Изработена е со метални ногарки.

  • Со вклучен механизам;
  • Максимална носивост: 40кг;
  • Број на пакети: 3;
  • Волумен: 0.104 м3;
  • Боја: даб.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top