fbpx
Купи!

Трпезариска маса Фокус ф100

Original price was: 19.500,00 ден.Current price is: 12.900,00 ден.

Трпезариска маса Фокус ф100. Практична за уредување на трпезарии, со естетски карактеристики кои ги пратат современите трендови на уредувањето.

Опис

Изработена е од буково дрво со плотна од медијапан.

  • Димензии: ф110см;
  • Maтеријал: Буково дрво + медијапан;
  • Боја: По избор;

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top