fbpx
Купи!

Трпезариска маса Флу

Original price was: 22.000,00 ден.Current price is: 16.700,00 ден.

Опис на производот:

Боја на плотна: По избор
Ногарки на маса: лакирано цврсто буково дрво (избор на боја)
Носивост до 100 кг

Тип на производ: Трпезариска маса
Димензии: 130x80x76 cm
Материјал: Маса: лакиран медијапан 19мм. Ногарки за маса: лакирано цврсто буково дрво: Оков: имбус завртки.
Одржување: избришете го со мека, влажна крпа. Употребата на абразиви не е дозволена.
Земја на потекло: Србија
Напомена: Производот е исклучиво за домашна употреба

Опис

Димензија на производот:
Ширина: 130,00 см
Висина: 76,00 см
Длабочина: 80,00 см
Тежина: 32,40 кг

Повеќе информации
Склопување: Производот не е склопен
Материјал: Медијапан
Тип: Трпезарија
Тип: Фиксна
Боја: По избор
Стил: Модерен
Онлајн достапност: Да

Пакување
Број на пакувања: 2
Пакет 1 димензија (ш/д/в): 132x83x6
Пакет 2 Димензии (ш/д/в): 94х64х16
Вкупна тежина на пакувањето: 32,40 кг

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top