fbpx
Купи!

Трпезариска маса 1300

Original price was: 25.900,00 ден.Current price is: 23.310,00 ден.

SKU: 1300 Категорија Ознаки: , ,

Опис

Дизајнот на оваа маса го олеснува користењето за различни потреби и одлично се вклопува со другиот мебел во домот. Изработена е со дрвени ногарки (бука) и фурниран медијапан. Масата се пушта со дополнителни 40см.

  • Димензии: f114(+40)см;
  • Maтеријал: дрвени ногарки + медијапанска плотна;
  • Боја: по избор;
  • Грижа
   Избришете со влажна крпа.
   Избришете со чиста, сува крпа.
   Редовно проверувајте дали оковот е правилно затегнат и затегнете го доколку е потребно. 
Scroll to Top