fbpx

Тросед Слим

17.900,00 ден

Категорија Ознаки: ,

Опис

Извонредна удобност и масивен изглед. Овој модел е достапен за производство во голем број на висококвалитетни штофови (+200). Посебнa предности на оваа софа е можноста за претворање во кревет со жичано јадро со површина за спиење од 190х150 см, како и кутија за складирање на постелнини.

  • Димензии: 225x100x90cм;
  • Простор за спиење: 190х150см;
  • Со кутија за постелнина;
  • Бонел жичано јадро за поголема удобност;
  • Голем избор на ВИСОКО квалитетни материјали и бои.

Сунѓер, бонел жичано јадро. Кутија за постелнина. Преклопен потпирач за грб.

 

Scroll to Top