fbpx

Тросед Рио

19.900,00 ден

Категорија Ознаки: ,

Опис

Извонредна удобност и масивен изглед. Овој модел е достапен за производство во голем број на висококвалитетни штофови (+200). Посебнa предности на оваа софа е можноста за претворање во кревет со површина за спиење од 190х140 см, како и кутија за складирање на постелнини.

  • Димензии: 190x100cм;
  • Простор за спиење: 190х140см;
  • Со кутија за постелнина;
  • Бонел жичано јадро + ПУ пена за поголема удобност;
  • Голем избор на ВИСОКО квалитетни материјали и бои.

Бонел, сунѓер. Кутија за постелнина. Преклопен потпирач за грб.

Scroll to Top