fbpx
Купи!

Столица Линда

Original price was: 4.500,00 ден.Current price is: 3.000,00 ден.

Стабилната рамка изработена од масивно дрво, обоена во бела боја која внесуваат ведрост во мрачните денови.

 • Пакување: картонска кутија (2 столици во кутија);
 • Димензии на кутијата : 700х500х1100 (0,40м3);
 • Тежина на една столица: 7 кг;
 • Тежина на пакетот: 16 кг.

* Цените и димензиите на производот се информативни и предмет на грешки. “Вардар Мебел” го задржува правото дополнително да ги корeгира.

SKU: linda Категорија

Опис

Како би било целиот дом да го уредиш во ист стил? Серијата којa подеднакво добро се вклопува во кујната, трпезаријата, спалната соба или ходникот. Конструкцијата од цврсто дрво е отпорна на удари.

 • Боја на ногарки: бела;
 • Боја на штоф: крем;
 • Ширина: 47cm;
 • Висина: 95cm
 • Длабочина: 47cm;
 • Пакување: картонска кутија (две столици во кутија);
 • Нега: Избришете со благ раствор на сапун. Избришете со чиста, сува крпа.
 • Изработка: изработена од буково дрво.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top