fbpx

Столица Канцона

2.500,00 ден

Стабилната рамка изработена од масивно дрво, во сонома боја.

 • Пакување: картонска кутија (2 столици во кутија);
 • Димензии на кутијата : Ш: 45см x В:94см x Д:65см;
 • Конструкција од буков масив;
 • Тапацирано седиште и грб;
 • Дрвени ногарки.

Повеќе информации:
Склопување: Монтирано
Боја: Сонома
Тип: Трпезариска столица

Пакување:
Број на пакувања: 1
Тежина на пакувањето 1: 11.5 кг

SKU: linda-1-1-1 Категорија

Опис

 • Боја на ногарки: сонома;
 • Тапацирано седиште и грб;
 • Ширина: 44cm;
 • Висина: 90cm
 • Длабочина: 53cm;
 • Пакување: картонска кутија (две столици во кутија);
 • Нега: Избришете со благ раствор на сапун. Избришете со чиста, сува крпа.
 • Изработка: изработена од буково дрво.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top