fbpx
Купи!

Столица 1001

Original price was: 5.200,00 ден.Current price is: 4.680,00 ден.

SKU: 1001 Категорија

Опис

  • Боја: По избор;
  • Пакување: стреч фолија (две столици во едно пакување);
  • Изработка: изработена од буково дрво;
  • Само за внатрешна употреба;
  • За да се спречи гребење и звук од влечење на столици по подот, потребно е да се пополнат со самолеплива заштита за подот.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top