fbpx

Спална соба Ленубеларо – ЛЕД

81.700,00 ден

Спалната соба која е наменета за оние кои претпочитаат класичен стил, збогатен со модерни решенија. Да се фокусираме на основните додатоци, да ги минимизираме додатоците што ни го одвлекуваат вниманието, да воведеме беспрекорен ред, да го контролираме хаосот. Колекцијата Ленубеларо е совршена за ова! Тоа е олицетворение на функционалност и удобност. Кревет за опуштање, наткасни за книги, комода за постелнина, гардеробер што го решава прашањето за чување на вашата гардероба. Ленубеларо е се што ни треба во спалната соба. Целото се одржува во избалансиран тон.

Категорија

Опис

Комплет спална соба Ленубеларо.

  • Гардеробер: (Д/Ш/В):  205x58x213см;
  • Кревет: 200х160см;
  • Боја: сонома-бела.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top