fbpx

Спална соба Долче

90.700,00 ден

🛏️💡🌙 Уникатен брачен кревет со вградени наткасни, латофлекс подница и LED светла! 💡🌙🛏️
💤 Никогаш не сте искусиле идеален сон? Сега е време да го пробате! Креветот Dolche го нуди совршеното решение за вашиот комфор. Латофлекс подницата е изработена од квалитетни материјали и овозможува индивидуално прилагодување на тврдоста на подлогата. Вие го контролирате вашето искуство на спиење!
Категорија

Опис

Комплет спална соба Долче.

  • Гардеробер: Ширина: 240см, Длабочина: 62см, Висина: 210см;
  • Кревет: 200х160см;
  • Боја: сонома-бела.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top