fbpx

Штеп ќебе MojSan Trend Silver

2.000,00 ден2.760,00 ден

  • Памучна ткаенина
  • ПЕС влакна 200г/м2
  • Лесна прекривка за во топлиот период од годината, се пере на 40 оC
SKU: Не е достапно Категорија Ознаки: ,

Опис

  • Ако бараате лесна и практична прекривка за потоплите периоди во годината или пак престојувате во просторија каде собната температура е повисока, а тоа Ви претставува проблем Штеп ќебе Moj San Trend TUANA е идеално решение за Вас. Оваа лесна штеп прекривка Ви пружа удобна свежина во спиењето благодарение на оптималната дебелина на полнењето кое е обложено со 100% природна памучна ткаенина.

    Природниот ranforcе памук којшто е користен за надворешното платно на штеп ќебето Trend Ви пружа исклучително удобно чувство на кожата и гарантира долготрајност со редовно одржување. Ranforce памукот е докажан како пријатен и цврст материјал што му дава дополнителна вредност на овој производ.

    Практична, перлива и брзо се суши – штеп ќебето може да ги задоволи и најпребирливите спијачи. Овој производ може да се порача во две димензии: 200х140 и 200х200.

Дополнителни информации

Димензија:

200×140, 200×200

Scroll to Top