fbpx

Сандаче за чевли Смарт

7.900,00 ден

Ставете го нередот зад вратата, но покажете ги работите што ги сакате.
✔️ Интелигентни и пристапни решенија за складирање.
🏠 Со Smart, вашиот дом станува не само подреден, туку и стилски уреден.

Што е иверица: Иверата се произведува од рециклирано дрво  – така што парчињата дрво со несоодветна нијанса, како и поголемите и помалите струготини  стануваат суровина. За да го заштитиме мебелот од влага и оштетувања, нанесуваме лак, фолија или фурнир.

Категорија

Опис

Карактеристики:

  • Материјал: иверица, лесонит, акрилна боја;
  • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
  • Боја: бела;
  • Димензии (Д/Ш/В): 60х25х143см;
  • Цената е БЕЗ МОНТАЖА и ПРЕВОЗ.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top