fbpx

Садопер стандард инох

2.500,00 ден

  • Материјал: инокс
  • Површина : полирана
  • Ориентација : десна или левa
  • Димензии : 800×600 mm
  • Отвор на сифонот : O60 mm
  • Бруто тежина : 4,25кг
Категорија

Опис

Димензии на производот:
Ширина: 80 см
Длабочина: 60 см

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top