fbpx

Наткасна Скиве

4.000,00 ден

Универзална и практична наткасна со две фиоки. Иновативното распоредување на фиоките му дава на ентериерот индивидуален карактер.

  • Интересна комбинација на Sonoma Oak и White Uni декори;
  • Пластични рачки во боја на Алуминиум Ефект;
  • Фиоки поставени на водилка за лесно отворање;
  • Максималното оптоварување на фиоката е 3кг;
  • Максималното оптоварување на горната плотна е 10кг;
  • Површина која лесно се чисти.

Опис

Дизајн кој лесно се вклопува во спалната соба или каде и да посакате. Фиоките се лизгаат непречено, а вие можете да ја изберете завршницата што најмногу ви се допаѓа.

  • Материјал: иверица, лесонит, акрилна боја;
  • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
  • Пакување: 1 картонски пакет;
  • Цената е БЕЗ МОНТАЖА и ПРЕВОЗ.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top