fbpx

Наткасна Еспорао

5.000,00 ден

Во денешно време наткасната е речиси незаменлив елемент од секоја спална соба. Помага да го оставите телефонот за полнење на нејзе, книгата…

 • Има две практични фиоки и отворена полица, што ви овозможува да ги имате најпотребните работи на дофат;
 • Висококвалитетна иверица;
 • Максималното оптоварување на горниот дел од масата е 10кг;
 • Максимално оптоварување на отворената шуплина до 5кг;
 • Максимално оптоварување на фиоки до 3 кг;
 • Фиоки поставени на водилки со топчести лежишта;
 • Сиви метални рачки;
 • Површина која лесно се чисти.

Опис

Дизајн кој лесно се вклопува во спалната соба или каде и да посакате. Фиоките се лизгаат непречено, а вие можете да ја изберете завршницата што најмногу ви се допаѓа.

 • Материјал: иверица, лесонит, акрилна боја;
 • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
 • Пакување: 1 картонски пакет;
 • Цената е БЕЗ МОНТАЖА и ПРЕВОЗ.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top