fbpx

Лежај Теа

21.800,00 ден23.200,00 ден

SKU: Не е достапно Категорија

Опис

  • Димензии: 200×140см, 200х160см или 200х180см;
  • Со фиоки за постелнина;
  • Без душек;
  • Голем избор на високо квалитетни материјали и бои.
Scroll to Top