fbpx
Купи!

Трпезариска маса 1000

20.610,00 ден22.410,00 ден

SKU: Не е достапно Категорија

Опис

 • Дизајнот на оваа маса го олеснува користењето за различни потреби и одлично се вклопува со другиот мебел во домот. Изработена е со дрвени ногарки (бука) и фурниран медијапан. Масата се пушта со дополнителни 40см.
  • Димензии: 140(+40) х 90см;
  • Maтеријал: дрвени ногарки + медијапанска плотна;
  • Боја: по избор;
  • Грижа
   Избришете со влажна крпа.
   Избришете со чиста, сува крпа.
   Редовно проверувајте дали оковот е правилно затегнат и затегнете го доколку е потребно. 

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top