fbpx

Кревет Старлет со наткасни + латофлекс подница + табуретка

39.900,00 ден

💎 Прекрасно дизајниран и врвно изработен, нашиот кревет “Starlet” е идеален избор за вашиот дом. Со својот модерен изглед и чисти линии, тој додава доза на свежина и класа на вашата спална соба.
🌸🛏️ Освежете ја вашата спална соба со нашиот елегантен бел брачен кревет со наткасни, латофлекс подница и табуретка! 🌸🛏️

Табуретка со складишен дел.

Што е иверица: Иверата се произведува од рециклирано дрво  – така што парчињата дрво со несоодветна нијанса, како и поголемите и помалите струготини  стануваат суровина. За да го заштитиме мебелот од влага и оштетувања, нанесуваме лак, фолија или фурнир.

Опис

Голем простор за складирање е уредно скриен под креветот.. Совршен за држење јоргани, перници и постелнина.

Може да седите удобно во кревет благодарение на високата табла – само ставете неколку перници зад грб и ќе имате удобно место за читање и гледање телевизија.

Флексибилната рамка за креветот ќе изгледа одлично во комбинација со вашиот избор на текстил и мебел за спална соба.

Прилагодливите страни овозможуваат употреба на душеци со различни дебелини.

Основата на креветот има 28 летви изработени од залепени слоеви кои се прилагодуваат на тежината на телото и ја зголемуваат флексибилноста на душекот, како и комфорни зони кои ја следат линијата на телото.

  • Материјал: медијапан, иверица, лесонит, акрилна боја;
  • Димензии: (Ш) 160 x (Д) 200 см;
  • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
  • Пакување: картонски пакети;
  • Боја: бела сјај;
  • Цената е БЕЗ МОНТАЖА.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top