fbpx

Кревет Чили 180 со наткасни

21.900,00 ден

Едноставен изглед кој е прекрасен од секој агол – поставете го креветот слободно да стои или со главата до ѕидот.

Две наткасни споени со креветот.

Што е иверица: Иверата се произведува од рециклирано дрво  – така што парчињата дрво со несоодветна нијанса, како и поголемите и помалите струготини  стануваат суровина. За да го заштитиме мебелот од влага и оштетувања, нанесуваме лак, фолија или фурнир.

Опис

Две елегантни наткасни кои се споени со креветот

Флексибилната рамка за креветот ќе изгледа одлично во комбинација со вашиот избор на текстил и мебел за спална соба.

  • Материјал: иверица, лесонит, акрилна боја;
  • Димензии: (Ш) 275 (180) x (Д) 206(200) см;
  • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
  • Пакување: шест картонски пакети;
  • Боја: антрацит-даб;
  • Цената е БЕЗ МОНТАЖА.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top