fbpx

Kомпјутерско биро Ингар 1/5Т

9.900,00 ден

Одличен изглед кој е подеднакво убав од сите страни: може да стои сам во просторија или на ѕид, со уредно скриени кабли внатре. Се совпаѓа со други производи од Космо и Ингар серијата за униформен изглед.

Фиоките можете да го монтирате на левата или десната страна, по потреба или желба

Што е иверица: Иверата се произведува од рециклирано дрво  – така што парчињата дрво со несоодветна нијанса, како и поголемите и помалите струготини  стануваат суровина. За да го заштитиме мебелот од влага и оштетувања, нанесуваме лак, фолија или фурнир.

Категорија

Опис

Компјутерско биро од серијата Ингар носат естетско освежување и заштедуваaт простор. Се произведува само во бела боја.

  • Материјал: иверица, лесонит, акрилна боја, метални ногарки;
  • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
  • Боја: бела;
  • Цената е БЕЗ МОНТАЖА;
  • Димензии (Д/Ш/В): 120x55x75см.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top