fbpx

Комода Тацјус

18.900,00 ден26.900,00 ден

Елегантната комода која ќе биде совршено надополнување на спалната или дневната соба. Благодарение на неговата едноставна конструкција, совршено ќе се вклопи во простории украсени во минималистички стил. Направен во нежен бел декор, ќе го разубави ентериерот и ќе му даде луксузен карактер.

 • Горниот дел обложен со Optiwhite Glass ќе ви овозможи ефективно да изгледаат украсите и фотографиите;
 • Три фиоки со софт затворање;
 • Линеарни рачки изработени од метал во боја на алуминиум;
 • Максималното оптоварување на масата е 20кг;
 • Максималното оптоварување на фиоките е 3кг;
 • Максималното оптоварување на полиците е 5кг;
 • Површина која лесно се чисти;
 • Едноставно и брзо склопување;
 • Потребно е монтирање на ѕид (вклучен е оков).
SKU: Не е достапно Категорија Ознаки: , ,

Опис

Дизајн кој лесно се вклопува во спалната соба или каде и да посакате. Фиоките се лизгаат непречено, а вие можете да ја изберете завршницата што најмногу ви се допаѓа.

 • Материјал: иверица, лесонит, акрилна боја;
 • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
 • Пакување: 2 картонски пакети;
 • Боја: бела;
 • Цената е БЕЗ МОНТАЖА.

 

Дополнителни информации

Димензија:

Двокрилна, Трокрилна со фиоки

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top