fbpx

Комода Ленубеларо – ЛЕД

13.900,00 ден

Комодата Ленубеларо ќе го нагласи уникатниот карактер на ентериерот, а во исто време ќе обезбеди соодветен простор за складирање. 3 фиоки, полица и шкаф кој се заклучува ќе ви помогнат да складирате многу предмети, како долна облека, мала гардероба, документи и разни видови додатоци. Oдлично место за Вашите фотографии, украсни свеќници, керамика, празнични сувенири и други омилени украси. Вграденото LED осветлување ќе додаде шарм на тоалетата и ќе направи просторијата да изгледа импресивно. Комодата со друг мебел од колекцијата Ленубеларо ќе создаде кохерентен распоред на ентериер како што е спалната соба.

 • Функционална тоалета со димензии 114,9cm ширина x 81,7cm висина x 41,1cm длабочина со повеќе опции за складирање;
 • Боја Ривиера даб / бела;
 • Висококвалитетни материјали ќе обезбедува издржливост;
 • Максимално оптоварување на горна плотна до 20кг;
 • Максимално оптоварување на полицата до 5кг;
 • Максимално оптоварување на фиоки до 3 кг.

Опис

Дизајн кој лесно се вклопува во спалната соба или каде и да посакате. Фиоките се лизгаат непречено, а вие можете да ја изберете завршницата што најмногу ви се допаѓа.

 • Материјал: медијапан, иверица, лесонит, акрилна боја;
 • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
 • Пакување: 2 картонски пакети;
 • Боја: бела сјај;
 • Волумен: 0.085m3;
 • Димензии: 114.9 x 81.7 x 41.1 см;
 • Тежина: 38.5кг;
 • Цената е БЕЗ МОНТАЖА.

 

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top