fbpx

Комода Т16

16.600,00 ден

SKU: 12900-2-2-1 Категории ,

Опис

Модерен дизајн и традиционална елеганција. Медијапанска комода со четири фиоки.

  • Материјал: Медијапан;
  • Димензии: 180×40х50см;
  • Боја: бела

 

Scroll to Top