fbpx
Купи!

Комода Гингер

Original price was: 9.900,00 ден.Current price is: 9.400,00 ден.

Универзална и практична комода со четири фиоки и две класични врати. Иновативното распоредување на фиоките му дава на ентериерот индивидуален карактер.

 • Интересна комбинација на Artisan и White Uni декори;
 • Пластични рачки во боја на Алуминиум Ефект;
 • Фиоки поставени на водилка за лесно отворање;
 • Максималното оптоварување на фиоката е 3кг;
 • Максималното оптоварување на горната плотна е 20кг;
 • Површина која лесно се чисти.

Опис

Дизајн кој лесно се вклопува во спалната соба или каде и да посакате. Фиоките се лизгаат непречено, а вие можете да ја изберете завршницата што најмногу ви се допаѓа.

 • Материјал: иверица, лесонит, акрилна боја;
 • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
 • Пакување: 2 картонски пакети;
 • Димензија (Ш/В/Д): 124.6 x 91.3 x 38см;
 • Цената е БЕЗ МОНТАЖА .

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top