fbpx

Комода Еспорао

11.900,00 ден

Во денешно време талетата е речиси незаменлив елемент од секоја спална соба.

 • Има три практични фиоки, што ви овозможува да ги имате најпотребните работи на дофат;
 • Висококвалитетна иверица;
 • Димензии Д/Ш/В: 95x42x93см;
 • Максималното оптоварување на горниот дел од масата е 15кг;
 • Максимално оптоварување на фиоки до 3 кг;
 • Фиоки поставени на водилки со топчести лежишта;
 • Сиви метални рачки;
 • Површина која лесно се чисти.

Опис

Дизајн кој лесно се вклопува во спалната соба или каде и да посакате. Фиоките се лизгаат непречено, а вие можете да ја изберете завршницата што најмногу ви се допаѓа.

 • Материјал: иверица, лесонит, акрилна боја;
 • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
 • Пакување: 2 картонски пакети;
 • Цената е БЕЗ МОНТАЖА .

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top