fbpx

Комода Долче

18.900,00 ден

Предните делови на комодата се вградени во задебелена рамка и украсени со хоризонтално глодање. Рабовите на комодата се заоблени и прицврстени со ABS раб. Мебелот одлично ќе се вклопи во уредувањето на младинска соба, спална соба, трпезарија или дневна соба.

  • Три дупли фиоки;
  • Метални рачки;
  • Фиоките се поставени на Quadro механизам;
  • Потребно е монтирање на ѕид (вклучен оков)

 

Опис

Дизајн кој лесно се вклопува во спалната соба или каде и да посакате. Фиоките се лизгаат непречено, а вие можете да ја изберете завршницата што најмногу ви се допаѓа.

  • Материјал: иверица, лесонит, акрилна боја;
  • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
  • Пакување: 2 картонски пакети;
  • Боја: сонома-бела;
  • Цената е БЕЗ МОНТАЖА.

 

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top