fbpx
Купи!

Комода 106

Original price was: 9.800,00 ден.Current price is: 4.900,00 ден.

SKU: 12900-2-2-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1 Категории ,

Опис

Модерен и квалитетен италијански дизајн изработен од висококвалитетна оплеменета иверка и оков.

  • Материјал: оплеменета иверица;
  • Димензии: 135×30х50см;
  • Боја: антрацид.

 

Scroll to Top