fbpx

Клуб маса Мона

11.900,00 ден

Димензии на производот:
Должина: 110 см
Ширина: 60 см

Карактеристики на производот:
Боја на ногарки: бела
Боја на плотна: бела сjај

Повеќе информации:
Монтирање: немонтирано
Боја: бела

Тип: клуб маса

Категорија Ознаки: , ,

Опис

Карактеристики:

  • Ногарка – медијапан;
  • Горна плотна од медијапан;
  • Избор на боја;
  • Плотната е од фарбан медијапан.
Scroll to Top