fbpx

Клуб маса Лотус

7.000,00 ден

Клуб масата е суштински елемент во опремувањето на дневната соба.

 • Корпусот  е изработено од иверица со дебелина од 18 мм во декор занаетчиски даб;
 • Предниот дел на клубската маса е изработен од медијапан со дебелина од 18мм во декор бел сјај;
 • Има една врата и отворена полица;
 • Површина која лесно се чисти;
 • Едноставно склопување
Категорија

Опис

Спецификации:

 • Материјал: Масичка од иверица со дебелина од  18мм во декор од занаетчиски даб;
 • Димензии Д/Ш/В: 92x54x44см
 • Пакување: 3 картонски кутии;
 • Боја: занаетчиски даб-премиум бела;
 • Цената е БЕЗ МОНТАЖА и ПРЕВОЗ.
  Повеќе информации:
  Монтирање: немонтирано
  Боја: занаетчиски даб-бела
  Тип: клуб маса

  Пакување

  Број на пакувања: 3
  Вкупна тежина на сите пакувања: 27,95 кг
  Димензии на пакувањето 1: Ш:94cm x В:7cm x Д:50cm
  Тежина на пакувањето 1: 22,2 кг
  Димензии на пакувањето 2: Ш:38cm x В:4cm x Д:33cm
  Тежина на пакувањето 2: 3,25 кг
  Димензии на пакувањето 3: Ш:45cm x В:11cm x Д:14cm
  Тежина на пакувањето 3: 2,5 кг

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top