fbpx

Клуб маса Коопер

4.000,00 ден

Клуб масата е суштински елемент во опремувањето на дневната соба. Истата има складишен дел кој ви  овозможува складирање на разни работи.

 • Површина која лесно се чисти;
 • Едноставно склопување
Категорија

Опис

Модерен изглед прикладен за опремување на различни простори.

 • Материјал: иверица;
 • Димензии Д/Ш/В: 90х50х45см;
 • Пакување: 1 картонска кутија;
 • Боја: артисан храст/премиум бело;
 • Цената е БЕЗ МОНТАЖА и ПРЕВОЗ.

  Повеќе информации:
  Монтирање: немонтирано
  Боја: артисан храст/премиум бела
  Тип: клуб маса
  Пакување
  Број на пакувања: 1
  Вкупна тежина на сите пакувања: 23,4 кг
  Димензии на пакувањето 1: Ш:92cm x В:9cm x Д:50cm
  Тежина на пакувањето 1: 23,4 кг

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top