fbpx

Клуб маса Киа

9.500,00 ден

Клуб маса која е идеална за секој дневен престој, комбинирајќи практичност и дизајн. Со својот уникатен изглед и висококвалитетни материјали, таа ќе стане централно парче во вашиот простор.

  • Димензии: ширина 110 cm, длабочина 60 cm, висина 45.7 cm;
  • Масата е направена во декор: Катанија даб-антрацит;
  • Избраните елементи за мебел се заштитени со ABS рабови отпорни на оштетување;
  • Удобноста и безбедноста при употреба се обезбедени со стабилни нозе;
  • Максимално оптоварување на маса до 20 кг;
  • Цената е БЕЗ МОНТАЖА И ПРЕВОЗ.

 

Категорија

Опис

Материјал:
Полица: честички, лесонит, акрилна боја, материјал за полнење целулоза (100% рециклиран), пластичен кант.
Главни делови: лесонит, пластика, оплеменета иверица.

Што е вклучено
Вклучен е оков за монтажа.

Што е иверица: Иверата се произведува од рециклирано дрво  – така што парчињата дрво со несоодветна нијанса, како и поголемите и помалите струготини  стануваат суровина. За да го заштитиме мебелот од влага и оштетувања, нанесуваме лак, фолија или фурнир.

 

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top