fbpx
Купи!

Клуб маса Каликст

Original price was: 10.560,00 ден.Current price is: 9.500,00 ден.

Категорија

Опис

Модерен изглед прикладен за опремување на различни простори.

  • Материјал: медијапан;
  • Димензии: 120,6х60,4×45,3см;
  • Боја: крем.
Scroll to Top