fbpx

Клуб маса Јоадикис

7.900,00 ден

Клуб масата од колекцијата “Јоадикис” ќе биде совршено надополнување на дневната соба. Практичниот пулт ќе има доволно простор за топол пијалок, торта, солени грицки и украси. Украсете ја дневната соба од вашите соништа со поставување на фотелја или софа и масичка Јоадикис во нејзиното срце заедно со друг мебел од колекцијата.

  • Димензии: ширина 110 cm, длабочина 60 cm, висина 50 cm;
  • Масата е направена во декор: Катанија даб;
  • Избраните елементи за мебел се заштитени со ABS рабови отпорни на оштетување;
  • Удобноста и безбедноста при употреба се обезбедени со стабилни нозе;
  • Максимално оптоварување на маса до 20 кг;
  • Цената е БЕЗ ПРЕВОЗ И МОНТАЖА.

 

Категорија

Опис

Материјал:
Полица: честички, лесонит, акрилна боја, материјал за полнење целулоза (100% рециклиран), пластичен кант.
Главни делови: лесонит, пластика.

Што е вклучено
Вклучен е оков за монтажа.

Што е иверица: Иверата се произведува од рециклирано дрво  – така што парчињата дрво со несоодветна нијанса, како и поголемите и помалите струготини  стануваат суровина. За да го заштитиме мебелот од влага и оштетувања, нанесуваме лак, фолија или фурнир.

 

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top