fbpx

Клуб маса Хулон

9.000,00 ден

Клуб масата е суштински елемент во опремувањето на дневната соба. Истата има складишен дел кој ви  овозможува складирање на разни работи.

  • Површина која лесно се чисти;
  • Едноставно склопување
Категорија

Опис

Модерен изглед прикладен за опремување на различни простори.

  • Материјал: иверица;
  • Димензии: 120х75х41,4см;
  • Пакување: 2 картонски кутии;
  • Боја: сонома;
  • Цената е БЕЗ МОНТАЖА.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top