fbpx

Клуб маса Енкел 82С сонома

3.500,00 ден

Клуб маса која одговара речиси секаде.

Материјал:
Полица: честички, лесонит, акрилна боја, материјал за полнење целулоза (100% рециклиран), пластичен кант.
Главни делови: лесонит, пластика.

Што е вклучено
Вклучен е оков за монтажа.

Што е иверица: Иверата се произведува од рециклирано дрво  – така што парчињата дрво со несоодветна нијанса, како и поголемите и помалите струготини  стануваат суровина. За да го заштитиме мебелот од влага и оштетувања, нанесуваме лак, фолија или фурнир.

 

Категорија

Опис

Дизајн кој лесно се вклопува во дневната, детска соба или каде и да посакате.

 • Клуб маса;
 • Димензии (Ш/В/Д): 82x50x45cm
 • Цената е БЕЗ МОНТАЖА и ПРЕВОЗ.Предности
  Посебна полица за чување списанија итн. што ви помага да ги одржувате работите организирани и да ја ослободите масата.
  Дизајнот на овој мебел го олеснува поставувањето и користењето за различни потреби и лесно усогласување со друг мебел.
  Масата лесно се преместува каде и да ви треба, бидејќи е лесна и стабилна.
  Лесно се склопува.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top