fbpx

Клуб маса Елипса

5.900,00 ден6.900,00 ден

Модерен изглед прикладен за опремување на различни простори. Клуб маса изработена од полно буково дрво (ногарки) и плотна од фарбан или фурниран медијапан.

  • Материјал: Медијапан + буково дрво;
  • Димензии: 110х60см; 90х60см;
  • Боја: по избор.
SKU: Не е достапно Категорија

Опис

  • Пакување: картонска кутија, плотна и ногарки;
  • Дрвени ногарки, плотна медијапан. Клуб масата ELIPSA е идеална за едноставен и практичен внатрешен дизајн, со естетски карактеристики кои ги следат современите трендови во дизајнот на ентериер.

Дополнителни информации

Димензија:

110×60, 90×60

Scroll to Top