fbpx

Клуб маса Елатх

10.900,00 ден

Клуб масата е суштински елемент во опремувањето на дневната соба. Истата има складишен дел кој ви  овозможува складирање на разни работи.

  • Со тач фиока;
  • Скриени ногарки;
  • Површина која лесно се чисти;
  • Едноставно склопување
Категорија

Опис

Модерен изглед прикладен за опремување на различни простори.

  • Материјал: иверица / медијапан;
  • Димензии: 120х70см;
  • Пакување: 2 картонски кутии;
  • Боја: орев-црна.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top