fbpx

Клуб маса АТРИА

2.000,00 ден

4 на залиха

Категорија Ознаки: ,

Опис

Димензии: 32x32x39,5cm

Боја:

– Бела / бука.

Изработка: Изработена од медијапанска плотна и дрвени ногари.

Scroll to Top