fbpx
Купи!

Клуб маса 3000

Original price was: 11.700,00 ден.Current price is: 10.530,00 ден.

Категорија

Опис

Клуб масата 2000 е елегантна клуб маса изработена од дрвени ногарки со медијапанска плотна. Елегантниот дизајн со едноставен и искрен израз одговара на многу стилови, па затоа можете со него да уживате долг период.

  • Материјал: буково дрво, медијапан;
  • Димензии: 130×70см;
  • Боја: по избор.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top