Гарнитура Мона

89.000 ден

2 на залиха

Категорија: Тагови: ,

Опис на производот

Состав: тросед + тросед + фотеља. Со вклучен механизам. Целосно дрвена конструкција, висококвалитетен штоф со можност за избор на боја. Полнењето е со ПУ пена.

* Димензии:

  • Тросед: 230×100см (лежај: 180x85cм);
  • Тросед: 230×100см (лежај: 180x85cм);
  • Фотеља: 80×70см.
Scroll to Top