fbpx

Гарнитура Теа

98.600,00 ден

3 на залиха

Категорија Ознаки: ,

Опис

Безвремен модел, еден и единствен “Cester”. Целосно дрвена конструкција, висококвалитетен штоф со можност за избор на боја.

* Димензии:
– Четворосед: 295×100х90см;
– Тросед: 250×100х90см;
– Фотеља: 80×70см.

Scroll to Top