fbpx

Гардеробер Стандард / ОГЛ

18.900,00 ден21.900,00 ден

SKU: Не е достапно Категории ,

Опис

Гардеробeрите од серијата Стандард/ОГЛ имаат двостран лизгачки механизам, носат естетско освежување и заштедуваaт простор. Неговиот ентериер се состои од странично поставени врати и бар за гардеробер. Овој модел се произведува во три димезнии: 140, 160 и 180см. Изборот е во две бои: бела или орев.

Димензии:

  • Стандард 140: 140x60x210см;
  • Стандард 160: 160x60x210см;
  • Стандард 180: 180x60x210см.

Дополнителни информации

Стандард

Стандард 140, Стандард 160, Стандард 180

Димензија:

Стандард 140, Стандард 160, Стандард 180

Scroll to Top