fbpx

Гардеробер Смарт 3В1Ф

16.900,00 ден

На малите простори им треба паметно складирање. Овoj гардеробeр има висечка прачка за кошули и фустани, внатрешна полица за сложена облека како што се маици и џемпери – а има и простор за закачување долги алишта.

Совршено за сложени, но и за облека што виси на закачалка, без разлика дали е долга или кратка.

Што е иверица: Иверата се произведува од рециклирано дрво  – така што парчињата дрво со несоодветна нијанса, како и поголемите и помалите струготини  стануваат суровина. За да го заштитиме мебелот од влага и оштетувања, нанесуваме лак, фолија или фурнир.

Опис

Гардеробeрите од серијата Смарт носат естетско освежување и заштедуваaт простор. Неговиот ентериер се состои од странично поставени врати, бар за гардеробер, една фиока и огледало. Овој модел се произведува во три димезнии: 80, 120 и 160см. Се произведува само во бела боја.

  • Материјал: иверица, лесонит, акрилна боја;
  • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
  • Боја: бела;
  • Цената е БЕЗ МОНТАЖА.

Димензии (Д/Ш/В):

  • 80: 78x50x190см;
  • 120: 117x50x190см;
  • 160: 156x50x190см.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top