fbpx

Гардеробер Скиве

19.900,00 ден

Лизгачки гардeробер со интересна комбинација на бои: бела и сонома кои ќе бидет добитна комбинација за спална, ходник или тинејџерска соба. Благодарение на дизајнот, ќе внесе уникатен изглед во просторијата и совршено ќе ја исполни функцијата за складирање.

  • Метални рачки во алуминиумска боја;
  • Пространи полици во внатрешноста на кабинетот со максимално оптоварување од 10кг;
  • Максималното оптоварување на шипките е 15кг;
  • Потребна е монтажа на ѕид (вклучен е оков).
Категорија

Опис

  • Димензии (Д/Ш/В):  170x58x205см;

Цената е без монтажа.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top