fbpx

Гардеробер Коллет

31.900,00 ден

Гардеробер во модерен стил изработен во бел-сонома декор со што лесно ќе се вклопи во спалната соба, претсобје или тинејџерска соба. Благодарение на лизгачките врати, многу е практичен и удобен за употреба.

  • Метални рачки на гардеробата во боја на Метал – Алуминиум;
  • Вклучува два столба со максимално оптоварување од 15 kg;
  • Површина која лесно се чисти;
  • Максималното оптоварување на полиците е 8 кг;
  • Потребна е монтажа на ѕид (вклучен оков).
Категорија

Опис

Гардеробот од серијата Коллет се со лизгачки врати, носат естетско освежување и заштедуваaт простор. 

  • Димензии (Д/В/Ш):  200.01 x 200.01 x 61.2см;
  • Број на пакети: 6 картонски кутии.

Цената е без монтажа.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top