fbpx

Гардеробер Домино 2К

13.900,00 ден

– Двокрилен гардеробер со лизгачки врати;
– Иверица со дебелина од 18 мм во врвен бел декор;
– Вратите се изработени од иверица со 18 мм дебелина во премиум бел декор;
– Има еден гардеробер и пет полици;
– Цената е БЕЗ МОНТАЖА.

На малите простори им треба паметно складирање. Овoj гардеробeр има висечка прачка за кошули и фустани, внатрешна полица за сложена облека како што се маици и џемпери – а има и простор за закачување долги алишта.

Совршено за сложени, но и за облека што виси на закачалка, без разлика дали е долга или кратка.

Што е иверица: Иверата се произведува од рециклирано дрво  – така што парчињата дрво со несоодветна нијанса, како и поголемите и помалите струготини  стануваат суровина. За да го заштитиме мебелот од влага и оштетувања, нанесуваме лак, фолија или фурнир.

Опис

Димензии на производот:
Ширина: 135 см
Висина: 205 см
Длабочина: 55 см

Карактеристики на производот:
Материјал и дебелина: Иверица 18мм
Преден материјал и дебелина: Иверица 18мм
Боја: Премиум бела
Боја на предната страна: Премиум бела
Број на полици вклучени во цената: 4
Број на оклагии за гардероба вклучени во цената: 1

Повеќе информации:
Монтирање: немонтирано
Боја: Премиум бела
Тип: Лизгачки гардеробер

Пакување
Број на пакети: 4
Вкупна тежина на сите пакувања: 111,35 кг

Димензии на пакувањето 1: Ш:206cm x В:5cm x D:55cm
Тежина на пакувањето 1: 37,25 кг

Димензии на пакувањето 2: Ш:132cm x В:7cm x D:55cm
Тежина на пакувањето 2: 33,4 кг

Димензии на пакувањето 3: Ш:192cm x В:5cm x D:66cm
Тежина на пакувањето 3: 36,5 кг

Димензии на пакувањето 4: Ш:13cm x В:9cm x D:13cm
Тежина на пакувањето 4: 4,2 кг

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top