fbpx

Гардеробер Далате

27.900,00 ден

Простран гардеробер за спална соба кој е практично парче мебел што може да собере многу облека. Боите употребени ќе дадат мирна, топла, но и возвишена атмосфера. Без разлика на дизајнот на ентериерот, гардероберот ќе се вклопи во секој простор.

  • Тип на користена врата: Лизгачка и со шарки;
  • Гардероберот има десет пространи полици и две оклагии;
  • Потребна е монтажа на ѕид (вклучен оков).

Опис

Гардеробeрот од серијата Далате носат естетско освежување и заштедуваaт простор.

  • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
  • Боја: даб-антрацит;
  • Волумен: 0.373m3;
  • Tежина: 172.4 кг
  • Пакети: 7;
  • Димензија:  270.3 x 210 x 61.2см;
  • Цената е БЕЗ МОНТАЖА.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top